Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyivel tud többet a Fruity...

Mennyivel tud többet a Fruity Loops producer edition, mint a normál verzió?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint a signature bundle és a producer edition között?
2013. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen arról a kettőről beszélek :)

A másodikat nem egészen érte :/

2013. máj. 19. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Signature - A bundle of Producer Edition + a limited collection of our 'Signature' plugins.

Producer – Full music, audio recording and post-production capability.

Fruity – Music composing and arranging.

Ennyi a különbség, nem sok de van :D

magyarul:

a signature bundle az tulajdonképpen a producer edition csak van hozzá pár + plugin

a producer edition az olyan, hogy kb minden engedélyezve van rajta, csak nem tartalmazza azokat a plugineket, amiket a signature igen

a fruity edition, pedig annyi, hogy nincs benne annyi dolog angedélyezve mint a többiben, tehát olyan, mintha egy csonk lenne...

én a producer editiont használom, a plugineket le kell szarni, amugysem nagyon szoktam image-line termékeket használni, inkább Native-Instruments, ReFX, Lennar-Digital, DSK, satöbbi-satöbbi :D

2013. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így már érthető, köszi szépen.

Amúgy mióta használod ezt a progit?

2013. máj. 19. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2-3 éve folyamatosan, de sajnos volt egy olyan korszak egy évvel ezelőtt, hogy hónapokig hozzá sem nyultam, csak cod2-vel kockultam! HIDD EL NEM SZABAD ILYET TENNI!!!

Az még oké, hogy néha-néha kikapcsolódásképpen tolod, de nem ugy, hogy az értelmes dolgok rovására menjen...ésszel

Egyébként, kb 2 hónapig tartott autodidakta módon kitanulnom alap szinten, és fontos mellé az is, hogy tanulj valamilyen hangszert is mert zenei ismeretek nélkül, aligha fog sikerülni :D

Esetemben 6 év dob, amiből az utsó 2 év félig meddig szintetizátor/zongora, és 4 év szolfézs :D

Most vagyok 14 éves, és önállóan lekottázok neked kb akármilyen számot, ha formámban vagyok :D

Régebben nagyon sok saját zenét írtam, publikáltam is őket SoundCloudra, de mivel nem nagy nézettségű oldal ezért már csak "otthonra dolgozok", megcsinálom a zenéket, de nem publikálom különféle okok miatt mint pl az hogy lelopják a sajátkezüleg írt dallamaimat

Mostanság viszont ihlethiányban "szenvedek" sajnos...megyek az utcán hazafelé a suliból, kitalálok egy ku**ajó dallamot, a fejemben az egész zenét már előre hallom és mire hazaérek, beülök a gép elé, -ki**szott semmi- :D

na de nem önéletrajzot kértél, csak azt hogy mennyi ideje tolom ezért előre is bocsi :D

2013. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ugyan már :D Nyugodtan leírhatsz akármi,, tuti, hogy elolvasom :D

Egy zeneszerkesztő proginál mondjuk sejteni véltem azt az apróságot, hogy nem árt némi zenei háttér :D

Nekem mondjuk nem akkora mint mondjuk Neked. Dobolok én is bő másfél éve, bár igazán decemberben feküdtem neki, akkor lett meg a saját dobom. Ezen kívül még talán annyi, hogy suliban kicsivel jobban figyeltem az énekórán de sajna csak ennyi. Viszont bizakodó vagyok. Olvastam olyanról is, hogy egyenként próbálgatta végig a skálán, mire megtalálta a neki fekvő hangot. Ez meg egy idő után ( a tagnak asszem két év után) kialakult, hogy már reflexből hozta amit akart. Szóval nem érzem, hogy minden veszve van :D

2013. máj. 20. 15:13
 8/8 anonim válasza:
Én nem tanultam hangszeren, 12 vagyok és ez a zene jött ki: https://www.youtube.com/watch?v=wTizoUL1njY Max egy kis hallás kell hozzá, de semmi több :)
2014. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!