Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Boothiba, megoldható?

Boothiba, megoldható?

Figyelt kérdés
Egy windows XP SP3 magyar nyelvű op rendszert erőszakolnék egy haverom gépére. Nos mivel a magyar op csak pendriveon van meg, ezért onnét szeretném telepíteni. Angol Winyót telepítettem rá először, ami fel is ment minden gond nélkül. Később az angol winyóról prűbáltam meg felrakni USB-ről a magyart. Mui fájlok hiányában (ezeket valamiért nem olvasta be) újraindult és 2 op-t ismer fel. Az egyik a magyar a másik az angol, de tulajdonképpen egy és ugyanaz, mivel valamilyen oknál fogva 1 op-t két opnak ismer fel. Tehát a magyar már nincs rajta, mivel a telepítés sikertelensége miatt újratelepítettem megint angolra, valamint ezennel csak gyorsformázást végeztem. A probléma pedig az, hogy most, hogy egy normális szektorhiba kereső formázást indítsak megint újra kellene telepítenem az angol winyót, amit egyszerűen nem olvas be. Nem értem miért, de eddig beolvasta, most pedig egyszer csak nem talál egy sys fájlt, később viszont már be sem bootlot a CD-ről. Ez miért lehet? A CD-hez hozzá sem értem kézzel, sőt ki se vettem azóta, mióta először újratelepítettem...
2013. máj. 18. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
ui.: A fájl, amit nem talál ftdisc.sys
2013. máj. 18. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Vak vezet világtalant...
2013. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kíváncsi, hogy mekkora hibát követtem el, illetve, hogy milyen módon tudsz letolni ezért, hanem arra, hogy mi a megoldás a problémára.
2013. máj. 18. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mit szartál el ennyire, de én csaj létemre simán cserélgetem az oprendszereket. FAIL


Így elb@szni valamit nehéz.


Na.


Keress egy gépet, kösd rá haverod winyóját, formázd le 100%-osan, töröld a partíciókat, és ha már ott vagy akkor javítsd ki a hibás szektorokat. Van hozzá progi. (de mielőtt ezt elkezdenéd, a BIOS-ban tiltsd le a haverod winyóját, nehogy bekavarjon valamit ott is.


Ha ezzel megvagy, akkor egy épkézláb rendesen kiírt Win XP-vel próbálkozz.


LOL

2013. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!