Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a jelszó feltörő program...

Ez a jelszó feltörő program milyen? Töltöttétek már le? Vírusos? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
[link]

#vírus #jelszó #program #feltörő #jelszó feltörő
2013. máj. 19. 01:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerem, nem jó.semminek mint ahogy a többi jelszófeltörô program sem.
2013. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és vírusos?
2013. máj. 19. 01:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vírusos lenne nem tudnád letölteni a chip-től:)
2013. máj. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

letöltöttem , és most itt mit kell csinálni? Hogy lehet vele jelszót feltörni?

[link]

2013. máj. 19. 02:41
 5/11 tabaki ***** válasza:

Hát ennek alapján csuda sokat lehet, kiokoskodni. Gondolom, nyomd meg a tovább gombot, és ő majd útbaigazít.

Engem egyébként őrülten meglepne, ha bármire jó volna ez a program, de éltessen a remény... Egy közepesen megbízható jelszó feltörése néhány évtized alatt meglehet, ha a szerencse is melléd szegődik. Számolj be a tapasztalatokról. Szerintem csak az idődet vesztegeted.

2013. máj. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pinkpancser ***** válasza:
kb semmit nem ér. Brute force 4-5 karakterig megtalálhatja, fölötte értelmetlen a keresés.
2013. máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Ebből a képernyőfényképből nem sokat lehet tudni...

2. Korlátozott verzió, tehát sokáig nem fogod tudni használni...

3. Ha teljes verzió lenne akkor is csak 6-7 karakterig érdemes nekiállni, de mivel gondolom fogalmad sincs a feltörendő jelszó hosszáról, így 8-10 karakter esetén már több száz év is lehet az idő amit rá kéne szánni. Esélytelen!

2013. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igen a remény éltet, :) de amúgy én se hiszem, hogy ez csak úgy kiírja valakinek a jelszavát, csak kipróbálom.

Rámentem a továbbra de ott se tudom, hogy mit kell csinálni, hogy be kell írni valahova az email címet vagy mi?

2013. máj. 19. 11:55
 9/11 tabaki ***** válasza:
Emilcímet? Ez egy RAR-jelszó kereső (lenne), miféle levelezést akarsz vele folytatni? Gondolom, a maximum, hogy a RAR fájl nevét kérheti, +néhány keresési opciót.
2013. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem ért hozzá, gondolom még angolul sem ért. Valószínűleg azt kéri épp a program, hogy regisztráld.
2013. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!