Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nfs MW probléma. Nem lehet...

Nfs MW probléma. Nem lehet semmit sem csinálni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány napja letöltöttem a Nfs Mw-t. Feltettem, de a cracket valószínűleg rosszul csináltam meg, mert nem indult. nem birtam uninstallálni sem. az összes fájlját töröltem és így a programok és szolgáltatásokból tudtam törölni. a speed.exe viszont megmaradt, nem bírom törölni mert renddszergazdai jogosultság kell hozzá, pedig én vagyok a rendszergazda.több módon állítottam hogy én legyek, de alapból én vagyok. szóval az a speed.exe megmaradt. leszedtem másik helyről mountolom D toolsal és úgy tesz, mintha fel lenne telepítve és indítani kell csak. megpróbáltam crackelni, de ennek a speed fájlját kell áthúzni csak, és nem engedi mert rendszergazdának kell lenni de nem jóóó:( már indítottam rendszergazdaként is a totalcommandert úgy se jó.. mit tegyek vele? azt hiszi fel van telepítve, de az alap és több letöltős uninstallálóval kerestem de nincs felrakva ott..

2013. máj. 19. 09:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!