Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma, nem...

Mi lehet a probléma, nem lehet felrakni egy Windowsot sem?! (részletek lent)

Figyelt kérdés

A tegnap vettem egy ASUS laptopot, és nem lehet rá windowsot telepíteni. A CD-n, amit vele adtak azt írja, hogy a Windows 7 64-bittel működik, azonban több Windows 7-et is letöltöttem torrent oldalakról, és nem működnek.

A Biosban beállítottam, hogy elsődlegesen CD/DVD-ről bottoljon, és minden remekül működik míg el nem jutok a partíciókig, ott nem tudok egyénit létrehozni. Kér mindig illesztőprogramokat amiket egyszerűen nem találok.

Valaki tudna segíteni?



2013. máj. 19. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Eddig csak win xp-nél volt tapasztalható ez a probléma, win 7-nél nem.

Csak ey tippem van, lehet , hogy bejön nálad is:

Lépj be a BIOS-ba, és keresd meg azt a beállítást, ahol IDE-re kapcsolhatod a SATA üzemmódot. Elvileg valahogy így kellene szerepeljen: SATA Mode - AHCI / IDE / RAID/. Itt állítsd át IDE-re.

Talán megoldja a gondot....

2013. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!