Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy iso file-t...

Hecvid kérdése:

Hogyan lehet egy iso file-t átkonvertálni xbe file-ra?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot, elméletileg xbox emolatorra, de a letöltött filenak iso kiterjesztése van.

Utánanéztem, és elméletileg ezt a file-t át lehet konvertálni xbe-re, csak sajnos nem találtam egy épkézláb megoldást a problémára.

Hogyan lehet ezt megtenni?



2013. máj. 19. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt a progit ingyenes egy rakat formátumra át lehet konvertálni dolgokat (az oldalon nem írja de Xbox és PS-re is konvertál) nagyon jó program és a videó letöltőjét is ajánlom.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ISO-t nem konvertálni kéne, hanem kibontani vagy kiírni lemezre...
2013. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Legelőször csak kibontottam, és akkor lett három mappám, és egy .XEX file-om, amik együtt nem is voltak akkorák mint az eredeti .iso

Aztán másféleképpen is kibontottam, akkor meg valami sok számjegyből álló mappákat kaptam, azokon belül pedig kb. 45 kisebb file-t amikkel nem tudtam mit kezdeni

2013. máj. 19. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ISO-t vagy kiírod vagy kibontod, mert azt nem lehet konvertálni, max egy másik képfájlformátumba, annak meg nincs értelme...
2013. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv az xboxklub által ajánlót c-xbox tolst használd az nem kibontja hanem szét szedi majd ismét kreál is belőle isot ha szeretnéd én ezt szoktam használni hogy ha régiót akarok módosítani.

inen letöltheted:

[link]


nem magyar de ha nem megy írj.

2013. máj. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt az xbe fájl magában az iso ban találod azt bootolja a gép mitt szeretnél vele hát ha van más mód is.
2013. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!