Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszedtem a win 7 re való...

Leszedtem a win 7 re való movie makert és nem tudom pontosan hogyan kell használni. (? )

Figyelt kérdés

[link]


Gyorsan össze akartam dobni egy kis videót, és mivel xp-n könnyű volt használni, így win 7 re is ezt szedtem le.

Mivel sietnem kellett ezért nem néztem végig az elkészült videót, csak mentettem.

És miután lementett verzióban mutattam meg akkor láttam, hogy egy pár helyesírási hiba van benne.

Társítottam a szerkesztővel, de teljesen máshogy adta vissza mint először. Olyan 32 képkockából állhatott, de amikor társítva megnyitottam már csak 6 egyforma képet adott vissza és az alájuk rakott szöveget sem jelenítette meg.

Nem tudjátok hogyan tudnám vissza hozni az eredeti verzióját. Vagy mivel tudnám rendesen megnyitni.

Előre is köszönöm



2013. máj. 19. 14:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!