Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll le a Windows XP...

Miért áll le a Windows XP telepítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy A Windows XP SP2 vagy SP3 (mind kettőt próbáltam) a telepítésnél lefagy. Ott ahol, azt írja, hogy a Windows telepítése. Szóval megy ott jobb oldalt alul a zöld négyzetek hogy valamit csinál, de nem csinál semmit akármennyit várok!


a gépem adata:


Alaplap: Asrock 775i65g

RAM: 256mb 400mhz

CPU: 2.80GHZ

HDD: Seagate 80GB (nem sata)

Táp: KOB AP4350XA 350W

BIOS: v02.54 (AMIBIOS)

Vagy csak a Biosba kellene valamit beállítani, vagy rosszul kötöttem be a HDD-t? De hiszen felismeri, mert leformázni letudom....

Kérlek titeket segítsetek nagyon szépen kérem, 2napja ezt csinálom semmi megoldás. Ha a biosba kell valamit állítani részletesen letudnátok írni?



2013. máj. 19. 17:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy tettem bele külső VGA-t ami 128mb. De hiába próbáltam integráltról, ugyan úgy beáll az XP :S
2013. máj. 19. 17:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Habár a géped elég gyenguska a mai számítógépekhez viszonyítva, attól még fel kellene települnie.. A leírtak alapján egy valamit nem vettél figyelembe.. Mi van akkor, ha semmi baja a gépednek és annak beállításaival, hanem a telepítőlemezzel van a probléma. Szerintem érdemes kipróbálnod egy másikat. (Ugyanúgy XP-t természetesen). De amúgy szerintem, ha sikerül is fel telepítened rá, akkor eléggé vánszorogni fog szegény egy idő után... :/
2013. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de próbáltam már SP2-vel, SP3-mal, Ugyan az a baja... :S Valami más ötlet? :(
2013. máj. 20. 15:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Megoldva!
2013. máj. 23. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Elmondanád hogy sikerült? :)
2013. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Elmondanád hogy hogyan sikerült?
2013. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Biosba kellett beállítani az Ide konfigurációt IDE- +SATA módra

És a Dramot engedélyezni + beállítani a megfelelő fequenciába. Azután a winchestert Slave-ra kell állítani, majd a DVD-t MASTERRA. És a biosba fel kel őket ismertetni.

2013. máj. 26. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi!! :)
2013. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezt sikerült jól elállítgatnod. xD a lényeg, hogy működik. :D
2013. máj. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem állítottam el semmit, hanem úgy raktam darabokba össze egy gépet, de igaz, a lényeg hogy most már működik :)
2013. máj. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!