Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, aminek...

Van olyan program, aminek segítségével beállítható, hogy mikor milyen parancsot végezzen a saját számítógépünk, amikor nem vagyunk a közelében?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most valaki hülyének néz, de olyan progit keresek, aminek segítségével sok ugyanabból a lépésből álló feladatot leegyszerűsíthetünk.


Például, amikor a munkám során is sok hasonló adatlapot kell kitölteni, még ctrl+c/ctrl+v-zni is fárasztó.

Olyan elvű progira gondoltam, ahol meg lehetne adni, hogy az egér mikor mennyit a képernyő bizonyos részeire mennyiszer kattinthat és mely gombok lenyomását érzékelje.


Először is, hogy van-e ilyen, vagy hasonló típusú program, ha van akkor mi a neve?


Előre is köszönöm!


2013. máj. 20. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán ezt próbáld meg:

[link]

Bár nemhinném hogy sokat segítettem :(

2013. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyesmire gondoltam: :) Majd kipróbálom, különböző programoknál is működik-e.
2013. máj. 20. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!