Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy telepítem a...

Miért van az hogy telepítem a GTA San Andreast és amikor belépek a játékba nem tölti be a pályát?

Figyelt kérdés

Akkor ugye kiválasztom a pályát vagy új pályába lépek és a betöltésnél (felénél) megáll és kidob, ez miért van?

Amióta új kocsit raktam be azóta ilyen de letöröltem a gta-t meg minden cuccot de ugyan úgy csinálja :(



2013. máj. 20. 14:24
 1/5 anonim válasza:
szerintem a módokat távolítsd el mert valamelyik hibás és azért megszakad a játék vagy próbálkoztál a játék újrarakásával ? :D
2013. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aza baj 5x újratettem a játékot letöröltem mindent még a mentéseket is de folyton felénél kidob, utoljára kocsit tettem be és azóta nem megy :(
2013. máj. 21. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 5x egy és ugyanazt a játékot telepítetted akkro próbáld meg letölteni a netről egy ugyanilyen gta sat ami nem pont ez mint ami nem megy na és azt telepítsed. Ha érted hogy mire gondolok :)
2013. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt is próbáltam, de semmi :(
2013. máj. 29. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt nem törölted le akkor töröld le a gta sa mod installert is és hátha így fog menni.
2013. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!