Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen fejlett klán rendszerre...

Milyen fejlett klán rendszerrel rendelkező mmorpg-k vannak?

Figyelt kérdés
Úgyértem lehessen benne klán területet létrehozni vagy szerezni,a területre lessen épitkezni és nagy klán harcokat lehessen rendezni.Már legalább fél éve keresek egy ilyet de még nem kaptam.A válaszokat előre is köszönöm.

2013. máj. 20. 14:52
 1/2 Daniel_La_Costa ***** válasza:

Sokat nem tudok, illetve amiben jo is valoban, es ertelme is van a klannak, de Lineag II -ben van is ertelme, ill sokmindenre jo... Pl.: klanskillek (tobb hp, nagyobb sebzes, nagyobb vedelem stb...) ezeket repu pontokbol vehet a klanvezer, amelyeket ugy szerzel, h kisebb szintu jatekosokat veszel fel a klanba (lvl20/40 alatt, mar nem emlexem) es felhuzzatok oket. Ezen kivul a klanok kozott lehet klanhaborut hirdetni, ilyenkor minden ellenseges klantag feje felett megjelenik egy kard, h olheted nyugodtan, meg ha nem is ut vissza (tehat nem szamit PK-nak...)


Ezen felul foglalhattok varat, vegvarat, vagy vehettek egy klanhazat, amelyekbe bizonyos NPC-ket tudsz berakni, ill vmilyen szinten disziteni...


Velemenyem szerint eleg osszetett es fejlett a klanrendszer a jatek korahoz kepest, es nem mellekesen a jatekelmeny sem utolso (es a korahoz kepest a grafika sem...)

2013. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy ilyen játék nekem pont megfelel!Éppen ezért letöltöttem de nem megy.Mikor elinditom a játékot kiirja hogy "A monitor program has ben found running in your system.Please,unload it from the memory and restart your program".Ilyenkór mit tehetek?
2013. máj. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!