Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy "szőke helikopter" kér...

NyunyukaFly kérdése:

Egy "szőke helikopter" kér segítséget, Skype headset beállítással kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Win 7 van a laptopomon (Fujitsu siemens), most telepítettem rá Skype-ot, a hangbeállítások jók, felismeri a headsetet, de csak mint fülhallgató, a mikrofon részét nem érzékeli. Mi lehet a probléma? Technikai analfabéta vagyok, a hangbeállításoknál amit tudtam ellenőriztem.

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. máj. 20. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs rajta ki/bekapcsoló gomb?

Nézd meg a vezérlőpultbana hangbeállításokbnál, illetve a hangkártyád audio vezérlő (utility) szoftverében (tálca, óra mellett), hogy nincs-e lenémítva, nincs e levéve a hangja. stb.

2013. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hang sehol nincs levéve,(sem skype-nál, sem pedig a gépen, még a hangkeverőt is megnéztem) de a mikrofonhoz pedig sehol nem ad lehetőséget. Csak jelzi, hogy van ilyen opció, de nem engedi sem be, sem pedig kikapcsolni. Máshol működik a headset mikrofonja,csak itt nem.
2013. máj. 20. 17:40
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja igen: a headseten pedig nincs ki be kapcsoló gomb :)

(mármint van,de azzal csak felveszem meg lerakom a hívást, egyéb nincs)

2013. máj. 20. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!