Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Worldpad?

Microsoft Worldpad?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megcsinálni hogy a4 es lapra 4 versszakot rányomtatni felvő módba de amikor a 2 verszak 1 más alatt van akkor jobb oldalra nem tudom sehogy odateni a másik 2-t fent azon a tolómércén próbálgattam állítani holnapra kéne tehát gyor segítség kell előre is köszi...

2013. máj. 20. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomogasd a sorok végén a tabulator-t, majd soronként illeszd be (ctrl+x ctrl+v) a megfelelő helyre a harmadik és a negyedik versszak sorait. Nem valami elegáns, de jobb ötletem nekem nincs...
2013. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs de nem értem nyomkodom a tabot eggy sort lemegy és mikor beilleszteni akarom akk az 1.sor alá dobja
2013. máj. 20. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

#1-es úgy értette, hogy manuálisan rakd össze soronként így:


1. versszak 1. sora TAB TAB TAB 3. versszak 1. sora

1. versszak 2. sora TAB TAB TAB 3. versszak 2. sora

1. versszak 3. sora TAB TAB TAB 3. versszak 3. sora

...


Egyébként a LibreOffice-szal mi a gond? :) Tud hasábolást csinálni pár kattintásból, nem kéne ennyit görcsölni. :)

2013. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!