Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap frissítette magát a...

Istikeee kérdése:

Tegnap frissítette magát a mozilla és azóta valami nagyon elromlott rajta. Eltűnt az új fül lap rendszer, ahol pedig a lapoknak kellene lenni, ott van egy search nevezetű lap amit nem tudok eltűntetni. Hogyan tudom vissza állítani a régi firefoxomat?

Figyelt kérdés
Újra install nem segít.

2013. máj. 21. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt egy új böngésző, próbáld ki.

SlimBrowser a neve.

[link]

2013. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Nálam is totál átrendeződött, pedig le volt tiltva az automatikus frissítés. Csak éppen a fiam frissítette...

Megvan minden, csak éppen máshol. Több cucc, ami eddig az Eszközök között volt, a Fájl-ba került, és még sorolhatnám. Ráadásul webről wmv fájlt nem akar lejátszani, csak ha nyitok egy új lapot, majd visszalépek arra, ahol kellene lejátszania a fájlt. Ezt egyébként már korábban is csinálta, kb. a 12. verziótól kezdve.

Én nem sokat szórakoztam vele, eltávolítottam, majd újra felraktam a 12.-t. (el van mentve a telepítője, de ha rákeresel verziószám alapján, sokat meg lehet találni).

2013. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nálam nem ez a helyzet.

amikor több lapon vagyok egyszerre és váltogathatok közöttük. na ott nekem van egy + kereső lap, amit sehogyan sem tudok eltüntetni. új lapnál meg megint csak valami ismeretlen dolgokat mutat, nem úgy mint ahogy a chrome ban is van ez a funkció

2013. máj. 21. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!