Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 130 GB-ot foglalt el a 230...

130 GB-ot foglalt el a 230 GB-omból a WINDOWS mappa, és 60 GB-ot a Documents & Settings mappa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Furcsa lett számomra, hogy szinte már minden mappát (a windows-on kivül) átnéztem és letöröltem a felesleges programokat, de még mindig rengeteg tárhelyem nem jött vissza. Lefuttattam rengeteg tárhely felszabadító programot, de max. 20-30 GB-om lett csak tőle a gépemen. A windows mappához nem merek hozzányúlni, pedig abba kéne törölgetni. Mivel tudok benne törölgetni, hogy nehogy olyat töröljön le, ami kell a rendszer problémamentes működéséhez? Mit tudok benne letörölni?


A Document & Settings mappába minden mappát végignéztem, a rejtetteket is, temp mappa, letöltések mapp tartalmait kitörölgettem, és azt is ahova a gép a mentett játékok tartalmát rakja. Minden mappába minden fájl méretét megnéztem és nem hinném, hogy összejönne belőle 10 GB, nemhogy 60 GB. Mit tegyek?


Már használtam 1-2 törölgető programot, amik a felesleges dolgokat letörölik, de a végén ott tartottam, hogy a gép alig akart elindulni és a meghajtókat is letörölte, pedig nem a haladó felületet használtam.



2013. máj. 21. 20:50
 1/9 A kérdező kommentje:
A Windows mappán belül az Installer mappa foglal 121 GB-ot.
2013. máj. 21. 20:57
 2/9 anonim ***** válasza:
töröld az ideiglenes fájlokat! :-)
2013. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azon belül is a File mappa. A program ezt írta ki, de még a rejtett mappák között sincs nekem Installer mappa, nem értem...
2013. máj. 21. 21:09
 4/9 A kérdező kommentje:
És milyen programmal? Hogy? A CCleanert és mégegy programot teljesen lefuttattam, de szinte semmitse törölt a Windows mappából. A programon keresztül be tudtam hozni az Installer mappát, rejtett mappának van írva, de nem értem miért nem mutatja a sajátgép. Abból szabad kitörölni? Nincs olyan program ami ki tud abból úgy törölni, hogy a rendszernek ne legyen baja?
2013. máj. 21. 21:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ideiglenes fájlok az nem a Temp mappa? nekem az majdnem üres... nekem az Installer mappa foglal 120 GB-ot.
2013. máj. 21. 21:19
 6/9 A kérdező kommentje:
33700 fájl van benne, nagy része az telepítő (exe) fájl.
2013. máj. 21. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem azoknak a nagy része a windows frissítésekkor létrehozott biztonsági mentés a régebbi frissítésekről. Szerintem le lehet törölni őket .
2013. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
annyi lehet még a gond szerintem, hogy esetleg néhány program törlésénél hiányolhatja ezeket a fájlokat a win.
2013. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A drága Ask.com foglalta a helyet (120 GB-ot!!!)... Windows Installer programok között.
2013. jún. 8. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!