Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas Pro 8. 0 miért...

A Sony Vegas Pro 8. 0 miért nem érzékeli a videofájljaim?

Figyelt kérdés
Legyen pl. .avi kiterjesztésű. Beimportálni be tudom, de a lejátszósávra már nem engedi ráhúzni.

2013. máj. 22. 18:19
 1/7 anonim válasza:
Nem ír ki valamit? Hogy pl quicktime nincs feltelepítve? Nekem a quicktime telepítése megoldotta a problémát.:)
2013. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, semmit nem ír. Beimportálom, megfogom, és mikor rá akarom húzni, az az áthúzott köröcske jelenik meg, de semmit nem ír ki.

Arra is gondoltam, hogy esetleg nem importálta be teljesen, viszont számolást nem mutat, hogy hány %-on van, vagy ilyesmi...

Ha szerinted az lehet a probléma, akkor feltelepítem a quicktime-t (bár emlékeim szerint fent van.)

És köszönöm a segítséget. :)

2013. máj. 27. 20:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy másik videót sikerült beraknom (érdekes, az is AVI... na mindegy), viszont csak a hangsávot rakja be.
2013. máj. 27. 21:14
 4/7 anonim válasza:
Próbáld meg újratelepíteni a programot, vagy válts újabb verzióra:/ Nekem is már annyi probléma volt a 8-assal, hogy váltottam 11-re és tökéletesen működik:)
2013. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt majd megpróbálom akkor. :)

Még az a kérdésem lenne, hogy a WMM-ben csináltam egy videót, (kb. 1 p 15 mp, és 200-300-500 perceket ír a mentéshez. Ez mitől lehet?)

2013. máj. 28. 22:41
 6/7 anonim válasza:
Ezt sajnos nem tudom:(
2013. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na mindegy, köszönöm szépen. :)
2013. máj. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!