Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok valami jó játékokat...

Mondanátok valami jó játékokat gyenge gépre?

Figyelt kérdés

Intel celerom b830 1,80 GHz Dual core

Ram:2GB

vga az pedig intel hd graphics 769,75 MB

windows 7 x32


2013. máj. 23. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem is olyan gyenge :D Csak egy videokártyát kéne tenned bele... Hidd el az néha megduplázza a grafikai teljesítményt... Namost intel HD vel sokmindent nem fogsz csinálni a mai világban, szóval Mondjuk Starcraft 1, Unreal Tournament 2003-2004, Meg minden ami 2010 előtt készült szerintem játéka válogatja hogy mi indul el vele mert SOK nem fog integrálttal... A Kérdés inkább úgy helyes hogy milyen játékokat szeretsz?
2013. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az intel gfx is alkalmas kis felbontásban játékra, de a 75MB vga ram kevés. Többet kéne adni neki, 96 vagy 128-at. Persze XP-vel jobban járnál, mert kevesebb system rammal beéri, és akkor több jutna a vga-nak.

RTCOW, NFS HP2, ezek szépen mentek ennél kisebb gépen, igaz, 640x480-ban de régebbi intel grafikával. (865 vagy ilyesmi, extremegfx2-vel) Szerintem inkább 2006-tól vissza keress játékokat.

2013. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Csak annyit még, hogy az XP-n valószínűbb, hogy mennek a régebbi játékok, mint 7-en..
2013. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem 75MB, hanem 769,75MB, bár nem tudom, hogy ez hogyan jött ki. Ennyi viszont felesleges egy ilyen erősségű IGP-nek, szvsz 256MB-tal már ki tud pörögni lazán és a régi játékokhoz is elég. Az Intel féle IGP-vel az szokott még gond lenni, hogy driver szinten nem olyan kiegyensúlyozott, mint a konkurenciák esetében...lehet, hogy egy régi játék emiatt nem fog elindulni vagy képi hibák esetleg lassulások lesznek.

Én dugnék mellé legalább egy ilyet:

[link]

Így (ha nem is lesz egy erőmű), sokkal alkalmasabb lesz játékokra...

2013. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát. sokat segitettek.mindenkinek megy a zöld kéz


utolsó válaszadónak:én is belenyomnám azt a vga kártyát csak cseppet nehezen menne mert laptopom van

2013. máj. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!