Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Daemon tools lite speciális...

Daemon tools lite speciális beállítások?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék elindítani egy programot, ami le van védve. Csatlakoztattam a daemon toolsban a meghajtóhoz, aztán rámentem a beállításokra, majd a speciális beállításokra, hogy kipipáljam a securom-ot és a safedisc-et, de egyiket sem engedte. Nem ír ki semmit, csak hogy normál képfájlnál ezekre nincs szükség és nem ajánlja, hogy kipipáljam, de nem ad lehetőséget, hogy ezt megváltoztassam. Légyszi ha bárki tudja, hogy lehet ezt megcsinálni, írjon :)))

2013. máj. 23. 12:05
 1/3 zseknar válasza:
Én újratenném a legújabb daemon tools-t a helyedben. Azt az sptd-t vagy mit amit fel akar tenni és újraindítást kér azt feltetetted vele?
2013. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A legújabb lite van fent, állítólag beépített spdt-vel... De mikor megpróbálok hozzáadni egy SCSI meghajtót, akkor kiírja h telepítés, rámegyek h oké, újraindítom és mikor belépek a programba akkor semmi változás, nem jelenik meg egyetlen új meghajtó sem :(((
2013. máj. 23. 12:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott a probléma :)) Újratelepítettem, ahogy ajánlottad és most már jól működött ^^ Köszönöm a válaszod, sokat segített!
2013. máj. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!