Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVG PC Tuneup! Beadta hogy...

AVG PC Tuneup! Beadta hogy töltsem le mert ilyen olyan hiba van.2 napig ingyenes volt, most azt akarja hogy vegyem meg. Baj hogy letöröltem?

Figyelt kérdés
1 hónapja újra lett rakva a windows és előtt soha ilyet nem adott be. Most beadta hogy van valami hiba én meg letöltötte ma meg beadta hogy lejárt vegyem meg. Rámentem a program eltávolítására és kiírt egy nagycsomó hibát angolul hogy biztosan letörlöm-e mert ez meg az a hiba. Én meg letöröltem mert eddig se volt, meg úgy tudok mit kezdeni vele mert meg kellene venni, anélkül meg már úgy se tudom használni. Baj hogy töröltem? Lehet baja a gépnek? AVG vírusirtó van a gépen, az ami eddig is volt. De mondom eddig ilyet soha nem írt ki, hogy ez meg ez a hiba töltsem ezt a AVG PC Tuneup-ot....

2013. máj. 23. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is eljátszotta, de én sem vettem meg, és nem is használom. Mondjuk én a törölni nem tudom, mert az AVG fizetős, így nekem benne van a programban, de nem aktív.
2013. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is AVG van, azt még 3 éve raktuk rá, ingyen verzió, azzal nincs gond évente frissíti magát. Akkor azt mondod nem gond hogy töröltem? Annyi mindent kiírt angolul hogy hiba itt meg ott rengeteg mindent és hogy javítsam ki és ott ugye bár már beadta hogy vegyem meg.... Az AVG önmagában is védte eddig a gépet, akkor gondolom ezután is elég lesz a védelemre...
2013. máj. 23. 15:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen elég lesz. Ez Tuneup tulajdonképpen egy rendszerkarbantartó program, ami létezik ingyenesben is, pl. CCleaner, Ashampoo Win Optimizer, meg sorolhatnám. Nem lesz a gépnek semmi baja, ha törlöd.
2013. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
CCleaner van a gépemen! De még nem használtam! milyen gyakran kell azt használni? 1 hónapja amikor újra lett rakva a windows akkor lett rárakva.
2013. máj. 23. 16:16
 5/14 A kérdező kommentje:
most néztem és ott van egy csomó minden ami ki van "pipálva"....vegyem ki a pipát onnan amit nem akarok törölni? egyébként ez csak azt törli amit nem használok?
2013. máj. 23. 16:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a CCleaner- ről kérdezel, akkor ha hagyod az alapbeállításokat, az úgy jó. Én csak a tisztító részét használom, / hetente 1x futtatom/. A rendszerleíró részt ritkábban, havonta -kéthavonta, de itt mindig csinálok biztonsági mentést. Én még amúgy sosem piszkáltam bele az alap beállításokba, így jó ahogy van. Sok sikert.
2013. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy mit töröl? A böngészés során felgyülemlett szemetet, ha röviden akarok lenni :)
2013. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvashatsz róla rengeteget, a telepítéstől a használatig. A cikk több oldalas.

2013. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát pl. van ilyen hogy űrlap kitöltési előzmények, legutóbb begépelt url meg ilyenek, na én ezekből kivettem a "pipát" mert pl. nem akarok hogy ezeket törölje.... de pl olyan hogy windows naplófájlok meg olyan hogy memória kiíratás, na ezeket nem tudom mik. Félek elindítani ezt a programot nehogy kitöröljön olyat ami később kellene vagy ez nem lehetséges? nem töröl le olyat ami kell?
2013. máj. 23. 16:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha én 59 éves nő létemre rá merem bízni magamat, és még sohasem csinált galibát. Olvass utána alaposan annak amit belinkeltem. De pl. a kitöltési űrlapok elől én is kivettem, mert nem akarom, hogy a felhasználói neveket törölje, amiket bejelentkezésnél használok. De csak ez elől vettem ki, a többi minden alapbeállítás.
2013. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!