Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC booster, optimizer, cleaner?

PC booster, optimizer, cleaner?

Figyelt kérdés
Egy fejlettem optimalizáló és tisztító programot keresek, eddig használtam a CCleanert, amivel teljes egészében meg vagyok elégedve (olykor volt, mikor 15 GB-ot felszabadított), illetve az IObittől az Advanced System Care nevű programot és a vele járó Uninstallert. Ez néhol jó, olykor idegesítő a hirdetéseivel, stb, de nálam 70%-ot kapott. Szóval tudnátok még ilyen programokat mondani? Nem feltétlenül muszáj, hogy ingyenes legyen, de legyen rajta próbaverzió! Ha lehet, akkor külön játékra is keresnék boostert! Előre is köszönöm!

2013. máj. 23. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézusom. Te hiszel az ilyen szarokban? Persze, átír neked egy számot a regisztrációs bejegyzésben, és mindjárt 2000x gyorsabb lesz a géped... Ha gyorsabb gépet akarsz, akkor vegyél új hardvert oszt tshő
2013. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én állítottam olyat, hogy hiszek bennük? Nem a gyorsaság a lényeg, mert van mikor adnak, van mikor hazudnak. Ezek a programok tökéletesek arra, hogy a régi nem használt szarokat letöröljék, pl, a rendszerleírók, a böngészők, a megmaradt fájlok törlés után, a szükségtelen fájlok, stb. Szóval a te géped nem azért lesz gyorsabb, mert ezt használod, hanem mert újra visszaállítod a rendszert, azzal, hogy letörlöd a régi fájlokat, mivel egy idő után hajlamos belassulni a PC. Na kösz a megértést!
2013. máj. 23. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!