Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud-e ajánlani olyan...

Valaki tud-e ajánlani olyan fájlvisszaállító programot, ami rendesen is működik?

Figyelt kérdés
Az USB-mre vírus került s azóta nem látom a fájljaimat viszont a vírusirtó ellenőrzés közben látja őket. Kipróbáltam egy csomó visszaállító programot de visszaállítás után egy fájlt sem lehet megnyitni. Kérek valakit segítsen! Előre is köszönöm!

2013. máj. 24. 17:28
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Hát ha a visszaállított fájl vírusos, akkor nem csodálom, mert az irtó egyből átvágja karanténba és/vagy letiltja a megnyithatóságát. Az is lehet a vírus miatt sérült a fájl, így hiába állítod vissza. Bár ezt a visszaállító programok szokták jelezni, ha ennyire sérült.


[link]

Én ezt használtam, eddig mindig jó volt. Persze lehet sokkal jobbakat találni amik fizetősek. De ha sérült az eredeti, egyik se fogja megjavítani.

2013. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy emiatt lenne, mert kipróbáltam egy memóriakártyával is, amin megkapta a régi adatokat és visszaállítás után azokat sem lehetett megnyitani
2013. máj. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!