Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Pou nevű androidos...

Szepesi Szabolcs kérdése:

Ha a Pou nevű androidos játékban összegyűlik bizonyos számú kaki akkor egy másik pou-t kapok a meglévő mellé vagy egy teljesen újat és a meglévő megszűnik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Nekem 1 hónap inaktivitás után is csak 1 kaki van, szóval sokáig fog tartani.
2013. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha nem csinálsz vele semmit akkor nem is fog kakilni etetni kell!!
2013. máj. 24. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó tényleg... logikus. :) Akkor én most azt fogom kipróbálni, mikor hal éhen. :)
2013. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem fog ehenhalni.csak kopogni fog aszeme es vinnyog a vegtelensegig h ehes.
2013. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cukipofa0613 válasza:
Egyik sem. Semmit sem kapsz a sok kakiért
2014. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyen nincs. Nem lehet két Poud, mivel ha egyet beregisztráltál, nem tűnhet el, nem törlődhet.
2016. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sokszor hallotam már ezt a -összegyüjtesz ennyi meg ennyi kakit és lesz kis poud- de szerintem (mert hogy ez a kis pou őrület akkor indult amikor még nem voltak frissítések ) és szerintem a pou készítői akarták hogy lehessen olyan mint pl.: a kis pu vagy valami ami a pou háziállata stb... Mert hogy most van egy kis állatka a kertben ami lehet pl.: Malac ,hörcsög, nyúl stb és a kis pou-ból/hejett lett ez :) -(-FRISSÍTSETEK-)- :)
2016. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!