Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pencil-0.4.4b Win7 operációs...

Pencil-0.4.4b Win7 operációs rendszerhez?

Figyelt kérdés
A fenn nevezett animáló program egy olyan verzióját szeretném megszerezni, aminek minden funkciója (tehát a MOV-ban mentés is) működik Win7-en. Ill. érdekelne, hogy tudtok-e ajánlani ehhez a progihoz hasonlót - lényeg, hogy az animációt el tudja menteni gif-ben vagy mov-ban vagy ezekhez hasonló fájlformátumban, és működjön Windows-zal is. Köszönöm előre is! :)

2013. máj. 24. 19:38
 1/2 tabaki ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen, a hivatalos letöltőoldalon Vistáig garantálják. A Win7-en nem lehet beállítani kompatibilis üzemmódot?


Ezt nem próbáltam:

[link]


Mozgó GIFet csinálhatsz jobb képszerkesztőkkel is (Gimp, RealWord Paint, stb), ebbe itt hadd ne menjek bele.


Itt nézzél szét, elég jól összeszedték:

[link]

Ha nem akarsz leragadni a 2D-nél, igen ajánlom a Blendert, az új változat kifejezetten ráment a rajzfilmszerű megjelenítés lehetőségére.


Egyebek:

[link]

2013. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húú, nagyon köszönöm! Elég kezdő vagyok, egy kompatibilitás összehozása nekem már magas, de ezek a linkek nagyon tutik! Köszi! *.*
2013. máj. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!