Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől villog a laptopon a kép...

Mitől villog a laptopon a kép játék közben?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem a laptopom (Samsung NP370R5V-S01HU) és problémázik a Radeon HD 8750M benne. DirectX 11 telepítve, Cataclyst 13.5 beta és az integrált kártya is a legújabb driverrel van fenn... nem tudom mit kellene csinálnom, mert ugyanezzel a felállással semmi gond nem volt eddig, de újabban minden játék ami eddig rendben ment, most villog.

CCC -ben a V-sync -et már kényszerítettre állítottam és semmi probléma nincs egyébként a megjelenítéssel.



2013. máj. 25. 02:24
 1/1 A kérdező kommentje:
...illetve most volt hozzá türelmem, hogy a villogás ellenére elnézzek az egyik futó játék menüjébe, ahol a 640*480 -as felbontást próbálta alkalmazni a játék. Amit 1366*768 -as alap felbontás mellett nem igazán értek...
2013. máj. 25. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!