Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban egy rajzolt kép...

Photoshopban egy rajzolt kép színezését hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Az alapokat tudom, mert már csináltam ilyesmit, de az elég gáz lett, én olyanra gondolok hogy egy agyon satírozott képet amin ugye az árnyalatokat jelölik azt szeretném kiszínezni úgy hogy a satírozás ne látszódjon rajta, tehát azt akarom valahogy homályosítani mintha egy fénykép lenne úgy megcsinálni.

A rajzot barátnőm csinálta még 1 éve, azt szeretném kiszínezni PS-el úgy mintha élethű lenne, mert a rajz az élethű csak színt szeretnék bele varázsolni.

A photoshopot alapszinten tudom kezelni mert használom, csak ilyenre még sosem használtam szinte, ezért vagyok ebbe ennyire tudatlan.



2013. máj. 25. 13:15
 1/1 tabaki ***** válasza:

Látatlanban nemigen tudom eldönteni. Talán jelöld ki és mosd össze a vonalakat. Én a Photoshora már nemigen emlékszem, de általában valami vízcseppet ábrázoló eszközgomb szokott lenni rá a rajzprogramokban.

Részletenként kijelölve kísérletezhetsz elmosás-szűrővel. Maszatolót is használhatsz, de ahhoz kell némi rajzkészség.

Ha nem túl személyes természetű a rajz, tedd föl valahová, vagy küldd el nekem, hátha értelmesebben is át tudom gondolni.

tabaki@uw.hu

2013. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!