Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok, linuxra google-c...

Hogyan tudok, linuxra google-chrome-ot telepíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy laptopot, amin alapból Linux van, ami számomra teljesen ismretlen. Nincs is vele gond, csak épp van olyan oldal, ami írta. Hogy 11.3-as flashplaxer kell a használatához, gondoltam, nosza akkor töltök le olyat, a gépen alapból modzilla van, amire csak 11.2-es fp -t lehet letölteni, de írta, hogy a google-chrome-ra van 11.7-es, no gondoltam akkor letöltöm a chrome-ot, és itt vagyok most elakadva, nem tudom letölteni, vagy ha letölti a gép, nem tudom installálni, általában azt írja, nincs rá jogosultságom. Elsőre úgy tünt, mintha engedte volna, tett is ikont az alkalmazások közé, viszont nem indult el onnan. Most ott tartok, hogy megpróbáltam újra telepíteni, de nem engedi. A neten szépen leírták, hogyan is csináljam, de nekem olyan opciót, hogy install be sem ad. Hogy tudnám megcsinálni? . Nem vagyok egy számítógép zseni.
2013. máj. 27. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A csomagkezelőben (Synaptic) keresd meg a chromium-browsert (ez a Chrome linux változata).

Esetleg terminálban: sudo apt-get install chromium-browser

2013. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszodat.DE....fogalmam nincs,hogy csináljam:( Sosem találkozztam Linuxal.Nem tudom,hogy kell megkeresni a csomagkeresőt.Egy keresési fajtát tudok az alt+f2-őt de az azt írja,nincs ilyen fájl vagy könyvtár.
2013. máj. 27. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen linux fut rajta?
2013. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
öööö.a SUSE linux az nem a fajtája ugye?
2013. máj. 27. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy Google: SUSE chromium szavakkal keress! Találtam többet is, a neked szimpatikusat, működőt válaszd ki!
2013. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!