Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok egyszerre sok . Dds fájlt átméretezni?

Figyelt kérdés
Van vagy 100 dds kiterjesztésű fájlom, amik egy játék textúráit tartalmazzák. A problémám az, hogy szeretném a méretüket a felére/negyedére csökkenteni, de nincs kedvem mind a 100-at megnyitogatni és átméretezni egyenként. Kipóbáltam egy Multiple Image Resizer nevű programot de annak ellenére, hogy azt írja, átméretezte őket, nem csinál velük semmit. Már amikor ezt írja ki. Ha mindet egyszerre akarom vele átméretezni, a felét nem is tudja kezelni, hibát rájuk. Létezik olyan program, ami ezt meg tudja oldani?

2013. máj. 27. 22:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Oké, annyira már rájöttem, hogy létre kell hoznom hozzá egy action-t és azt beállítani, hogy fusson le automatikusan a megnyitott fájlokra. A baj csak az, hogy a fájlok dds formátumban vannak, így a mentésüknél nekem kell kattintanom a save gombra mert az nvidia dds plugin megerősítést kér a mipmapok meg ilyenek miatt. Ez pedig jelentősen lelassítja a folyamatot. Nem lehet ezt valahogy kikerülni?
2013. máj. 28. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!