Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TES V: Skyrim mit tudok ez...

TES V: Skyrim mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a problémám hogy mindenhol megtámadnak azért mert vámpír vagyok, miközben én semmit se csináltam amitől vámpírnak hinnének..... waterhold collegen csináltam egy questet lementem ott egy pincébe és egy szellem elvezettet valami kincshez és elmentem a kincsért meg megcsináltam a questet amit adtak ott és mire visszamentem megtámadtak pedig nem csináltam semmit...

2013. máj. 28. 19:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Akkor írt valamit mikor a jeges vízbe úsztam és akkor írt valami olyasmit hogy az emberek megfognak tőled ilyedni....
2013. máj. 28. 19:23
 2/9 anonim ***** válasza:

ha korábban csatáztál vámírral akkor elkaptad a betegséget

1: ha akkarsz vápmír lenni akkor az alvó embereket megszívhatod

2: ha nem akkarsz akkor menj el MORTHALba ott keres egy

2013. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

FALION nevezetű mágust(FALION HOUSE itt találod)és egy Black soulgam-ért viszaváltoztat

én már 3 szor voltam vámpír és hogy ne legyek többel beáltam a vérfarkasokhoz és aztán nem tudsz többet vámpír lenni


bocs véletlen külön kültem

2013. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és ha embereket szívsz akkor nem támadnak rád akit megszívtál annak semmi baja nem lesz
2013. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak nem tudom hogy tudnék embert szívni miközbe meg se látnak, de már támadnak, valami jó ötlet erre?
2013. máj. 28. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
este a vár körül meny be egy két házba (lopakodva) és szív meg egy-két embert akkor már elviselnek az emberek és akkor meny Falionhoz
2013. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
am velem is volt ilyen és ez segített
2013. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2013. máj. 28. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
szivessen ha nem lesz jó akkor írj
2013. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!