Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, amely...

Létezik olyan program, amely nem gátolja Pop Up hirdetés megjelenését?

Figyelt kérdés
Találkoztam olyan hirdető oldalakkal, amely aktivizálni tudta magát, de hogyan? Kell lenni valami megoldásnak, lehet hogy én csinálok rosszul valamit?
2013. máj. 29. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az összes szövegszerkesztőről, médialejátszóról, játékról, és még egy csomó dologról elmondható, hogy "nem gátolja Pop Up hirdetés megjelenését".
2013. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, az Internet Explorer (legalábbis régebbi verziói) nem gátolja a popup-okat. A Chrome-nak is meg lehet mondani, hogy az adott oldalon engedélyezze.
2013. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, én hirdetni szeretnék Pop Up, vagy Undert a blogomon, de ehhez kell valami segéd program, hogy ne tiltsa le a vendég böngészője, mert a legtöbben van Pop Up gátló, van megoldás ez ügyben?
2013. máj. 29. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne popup legyen, hanem egy DIV elem, amit minden más elem fölé helyezel, mondjuk a lap közepén. De AdBlock-ot nem fogod tudni megkerülni.
2013. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!