Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől függ az, hogy ha le,...

Mitől függ az, hogy ha le, szedek egy akármilyen programot skype winrar. Stb. , a letőltések mappába, feltelepítem öket, és utána kiszeretném törölni a telepítő ikont, (setup. Exe) fájlokat a letőltés mappából?

Figyelt kérdés

Tehát mitől függ az, hogy, hogy melyiket törölhetem le a géplől a letöltés mappából, mert hallotam olyat, hogy némelyik feltelepített programnál nem szabad kitörőlni a setup.exe vagy install fált.

félreértés elkerűlése véget, nem a c:// program file-ból akarom kitőrőlni,ahova feltetelpítette a progit!!!


2013. máj. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

én az Asztal-ra szoktam letölteni a telepítőket,

innen indítom a telepítést,

és amikor föltelepült a progi,

dobom a Lomtárba az Asztalról az exe-t,

2013. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A letöltésből mindent törölhetsz. Max ha újratelepíted az oprendszert, akkor tölthetsz le mindent még egyszer...
2013. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm, azért kérdeztem igazából ,mert ahányszór elösször bekapcsolom a gépet,megvárom míg minden futó alkalmazást betőlt rendesen, aztán valamit meg akarok nézni a letőltések mappában, megnyitom a mappát és ilyen lefagy addig. nem tudok az egérrel görgetni mig a progik előtti ikon át nem vált az okonjára tehát úgy értem mikor megynitom a letőltés mappát akkot ilyen ismeretlen ikon látszok a program szövege elött, nem peddig a program ikonja (logója),nem tudom mit kell olyan sokáig megjeleníteni az ikonon, meg az ablak legfelső sávjában is azt irja ki olyan kor mikor elkezdek az ablakben görgetni vagy rákattintani vaélamelyik mappára akkor azt irja ki fent hofy nem válaszól, azt meg kell várnom mig fel ismeri mind az összes ikont, Win7-nél is ésWin 8-nál is csinálja. 2 gb ramom van 800 mhz a lapon 2.4 ghz a proci amd Athlon 64 3800+ am2.

Lehet a vinyó akadozása ilyen a dolog.

2013. máj. 29. 18:26
 4/4 A kérdező kommentje:
a vinyó akadozása miatt ilyen a dolog
2013. máj. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!