Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új winxp-nél kernel32. dll...

Új winxp-nél kernel32. dll probléma van a programok telepítése során, mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépet (winxp) betettem az alaplapot és azt írta ki, hogy az eljárás belépési pontja (getprocessid) nem található a dll-ben (kernel32. dll). Majd keresgettem neten és beleőrültem az explorerbe és le akartam tölteni egy google chrome-t, de ott is kernel32. dll problémára hivatkozva nem tudtam feltelepíteni.
2013. máj. 30. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

"Újratelepítettem a gépet (winxp) betettem az alaplapot"... hogy telepítetted alaplap nélkül?


Szerintem telepítsd újra, ott valami nagyon el lett cseszve.

2013. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést. Az alaplap telepítő cd-ét. Bár most felmerült bennem a kérdés, hogy lehetséges e az, hogy nem támogatja az alaplap a winxp-t csak a win7-t? Ez van feltűntetve az alaplap cd-én: Asrock IIZ77-14a
2013. máj. 30. 14:01
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Te egy 2012-es alaplapra 2001-es XP-t telepítettél és nem érted miért nem kezeli?

Az ugye megvan, hogy valójában az XP már a SATA2-t se kezeli rendesen?

A kernel32.dll meg maga az XP. Esetleg ha SP3 és összes javítás fent van ...

2013. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet már megoldódott a problémád, de nekem is ugyanez volt teljes újratelepítés után. A megoldás win xp service pack 2 (v. 3) telepítése.
2013. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!