Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ojan progi ami kijavitja...

Zotyo111 kérdése:

Van ojan progi ami kijavitja a kek halalt? Ojasmi mint a registry wynner de az fizetos ojan kene ami nem ker kodot meg ingyenes is

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked olyan program kéne ami a helyesírásodat javítja.
2013. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CspCsj ***** válasza:

Attól függ mi okozza a kék halált, ha fizikai hiba (memória, tápellátás ingadozása, túlmelegedés, stb.) akkor program nem javíthatja.

Ha driver gond, akkor a kékhalál üzenet megmutatja melyik driverrel lehet a gond és azt kell cserélni.

Egyéb esetben ha nem tudod pontosan mit változtatsz, akkor csak rosszabb lesz a helyzet.

2013. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
at szeretnem telepiteni az xp-t es akk jelentkezik
2013. máj. 30. 17:26
 4/11 CspCsj ***** válasza:

Áttelepíteni? Ezt kicsit részletesebben írd le, nem értem.

-A meglévő rendszert szeretnéd újratelepíteni?

-Vagy másik számítógépre?

-Vagy másik vinyóra?

2013. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
volt xpm azzal jobban megvoltam elegedve mint a 7ssel de idonkent ujratelepittem es 1x csak mar nemlehetett es azota sem ugyhogy most 7es van a gepen mert csak azt lehet telepiteni de en szeretnem az xpt visszarakni de [link] ezt irja ezt kene kijavitani valahogy
2013. máj. 31. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lesz "kijavítani", amíg azt se tudjuk mi okozza.
2013. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 CspCsj ***** válasza:

Emlékszel még, hogy az XP telepítése közben melyik lépésnél írt ki hibát?

Nézd végig és írd meg meddig jutottál a telepítéssel:

[link]

2013. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amikor ki kene valasztani h hova akarom telepiteni az elott jon be valami chkdsk ..problem has ben detected stb
2014. márc. 15. 15:06
 9/11 CspCsj ***** válasza:

Ilyen hiba esetén fájlrendszer, partíció vagy merevlemez fizikai hibájára gondolnék.

Win7 alatt mit ír a HDSentinel vagy egyéb merevlemez ellenőrző program?

2014. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mar probaltam javitani tobb progival de semmi csak akorr jon ha xp-t akarok felrakni 7-8 gond nelkul. azert kellene xp mert laptopom van eleg gyenge teljesitmenyu
2014. márc. 18. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!