Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Facebook-függők milyen...

A Facebook-függők milyen jogon szólják le a számítógépen játszókat?

Figyelt kérdés

Most komolyan már! Ha egy illető focimeccs meg kocsmajárás helyett Red Alert 2-t vagy Doom-ot játszik a gépén, akkor kocka, fúúúúj, monnyonle, ha pedig ő tölt heti egy hónapot a Failbookon, az viszont A-OK :D

Röhej a köbön.



2013. máj. 30. 18:12
 1/5 hypno ***** válasza:
54%
Ez most egy kérdés, vagy csak puffogsz és társakat keresel hozzá?
2013. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdés. Trollkodni pedig nem itt kell.
2013. máj. 30. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a "hivatalos" válasz érdekel, azt szokták mondani, hogy a fészbúk "szociális" tevékenység, míg a játék kockaság, amit azért csinál az ember, mert senki nem áll szóba vele.


Baromság persze. Legegyszerűbb, ha nem foglalkozol vele. Ha játszani akarsz, játssz. Attól nem leszel rosszabb vagy kevesebb, ha valaki mégis úgy gondolja, akkor meg le van ***.


Ugyanez igaz a fészbúkozókra is. Ha akarja, hadd csinálja, neked attól nem lesz rosszabb. Te se szóld le őket.

2013. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Ja én se bírom köcsög face kockák szerintem inkább Call of Dutyzz mint egész nap a telód nyomkodd és azt a szar fehét-kék face képernyőt nézd meg like-t vadássz.....
2013. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kevés facebook függőt ismerek, meg gamert is ugyanannyit, az én társaságomban nem divat a FB függés, játszani szoktam valamilyen szinten. A fb függők sokkal többet unatkoznak de akkor is függik a Fb-t, ha nagyon unatkozik akkor meg más szemére hány dolgokat, valamilyen szinten retardált. Nincs joguk leszólni senkit ugyanis mindenki azzal tölti el a szabadidejét amivel akarja, hogy mi okozhat függőséget az meg már egy más téma.
2014. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!