Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot windows...

Tudtok olyan programot windows 7-re, amivel egyaránt lehet alkalmazásokat készíteni iOS-re és androidra? Tehát egy ilyen univerzális félét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze: notepad++ ingyenes.
2013. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz ilyen programot találni. A két rendszer totálisan eltérő egymástól, még csak a programozási nyelveik alapja sem egyezik meg.
2013. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aHermann ***** válasza:
Az előző hozzászolóval nem értek egyet teljesen, ugyanis léteznek ilyen programok. Az egyiket a xamarin készíti, ha jól emlékszem. Monodroid ill. monoios a neve talán. Keress rá guglival! Egy-két éve én is nézegettem, de nekem nem jött be. A platformok saját natív nyelveire sokkal több infót találni és támogatottabb is. Androidon ez a Java nyelv, de csak mint nyelv, mert valójában nem java környezetben fut az android, hanem dalvik alapon. Mindegy ez így is több, mint amire kiváncsi voltál. IOS-en a natív nyelv
2013. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aHermann ***** válasza:
az objective-c. Nem annyira különbözőek egyébbként. Mind a kettő C típusú progamnyelv, azaz hasonló a szintaktikájuk. Azért remélem segítettem valamelyest.
2013. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nah jó, akkor egy kicsit fog találni :)

Érdekes progi lehet, kár, hogy linuxon nem játszik, még ki is próbálnám.

2013. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 1. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!