Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3D max-Vray hiba (nem indul el)?

3D max-Vray hiba (nem indul el)?

Figyelt kérdés

Üdv!


Eddig vray 1.5-t használtam. Gondoltam váltok 2.0-ra viszont állandóan ez a hiba üzenet jön elő és nem tudom mit csináljak. Esetleg aki tudja a megoldást az kérem írjon. Előre is köszönöm.


[link]



2013. máj. 31. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Töröld le az előző verziót rendesen és a mostanit is! Minden erre hivatkozó file-al együtt!

van egy plugins mappád ahol vannak fileok onnan is ki kellene törölni és van plugins\vrayplugins mappád ezt pedig full kellene törölni, majd újrahúzni a plugint és menni fog!

2013. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam. Sőt újra telepítettem a gépet is de továbbra se jó.
2013. jún. 2. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan a kompatibilis verziójú vray-t szerezted be?
2013. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
100%:)Kipróbáltam 3d max 2009-es verzióval is. De ugyan ez. Egyébként úgy töröltem ki hogy "programok telepitése és törlése" illetve a mappából mindent ami vray. Most találtam egy olyat hogy vray 2 sp2 ezt töltöm. Meglátjuk. :)
2013. jún. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!