Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb Convertáló...

Kovácsdávid1999 kérdése:

Melyik a legjobb Convertáló program?

Figyelt kérdés
youtobról zenét mp3 vagy mp4-be meg filmeket stb.
2013. máj. 31. 20:11
 1/5 tabaki ***** válasza:

Kezdd a Format Factoryval, aztán majd meglátod.

De nem kell annyira hasra esni tőle, hogy ne merd kisbetűsíteni/magyarítani a konvertálást. A túlzott tisztelet elhomályosítja az ítélőképességet.

2013. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

írhattok még többet is :D

2013. máj. 31. 21:02
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Esetleg még ajánlanám a Format Factoryt :)


Na jó, "Any Video Converter". Ennek a nevében legalább ugyanúgy van írva a konvertálás :)

Ez is egész jó, csak oda kell figyelni a beállításainál. És szintén tud magyarul, valamint ez is ingyenes.

2013. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a win avi all in one -t ajánlom. Nálam ez érte el a leggyorsabb címet. Igaz, a különbség elhanyagolható.
2013. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok konvertáló programot próbáltam ki. Egyik legjobb az

- Any_DVD_Converter_Professional.411.Portable, vagy valamelyik verziója. Bizonyos video megosztón csak az ezzel konvertált .flv videóimat tudták " fogadni ".

De azért is szerettem, mert ezzel a konvertálóval tudtam egy Avidemuxal felgyorsított ( akár 110 frame ratés-videót) 25 frame ratésra konvertálni úgy hogy a felgyorsítás megmaradt.

- AviDemux 2.5.6.7716 FINAL Portable vagy valamelyik verziója. Ez a program kötelező darab. Egyszerűen mindenevő. Arab oldalról letöltött videóval is mebírkózott. Rengeteg verziója létezik orosz wa*ez oldalakon de nem mindegyik kifogástalan. A fent megemlített változata tele van pakolva mindenféle filterrel. Egyébkén ez egy ingyenes program. Kiváló konvertáló , de emellett lehet a videót elforgatni, átméretezni, fekete csíkokat hozzáadni bármely oldalához, logót eltüntetni, logózni, visszafelé lejátszva menteni, színkorrekciózni, lassítani, gyorsítani és ami még említésre méltó hangsávot konvertálás nélkül kimenteni, hangsávot cserélni konvertálás nélkül...

- Bigasoft Total Video Converter 3.7.24.4700

Na ez is egy tuti kis program. Feliratos filmet tudtam vele megvágni úgy, hogy a feliratot is ráégette.

Azért ez dícséretes...

- XMediaRecode. Konvertálás terén jelenleg ez nálam a favorit. HD .MOV videókat nagyon jól konvertál. Mondhatni a saját tesztemet 4000Kbps-os bitrátával való konvertálás esetén ez a program nyerte meg. Saját fényképezőgépem 23-24000Kbps-al készít HD videót kénytelen vagyok konvertálni a tárolás miatt.

Még tutoriált is elkövettem a program miatt, engedjétek meg, hogy népszerűsítsem ezt a programot:

[link]

Üdv.

2013. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!