Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normális hogy az Office 2013...

Normális hogy az Office 2013 3,5 óra alatt ment fel a gépemre?

Figyelt kérdés

Informatikus vagyok, most tesztelgetem itthon a programot, de ha ilyen problémás, az elég ciki. Ha házhoz hívnak, mert rendelnek tőlem, és felrakatják, nem kérhetek érte 3,5 órányi munkadíjat. Az igaz hogy a 64 bites verziót próbáltam Win7-en, és közben az Ashampoo Uninstaller naplózta. Mikor kiléptem belőle meggyorsult, de egy jó fél órányi fáziskéséssel, telepítés közben is nagyon lelassult tőle a gépem. Már jó ideje használom a programot, és más telepítésnél nem vettem észre hogy a naplózás lelassítaná. Szerintetek ettől volt mégis lassú?


Informatikus kollégák, válaszaitokat várom.


A Tesztrendszer:

Core 2 Duo E6300 1,86 GHZ

5 GB DDR2 RAM

250 GB Sata2 HDD

Win7 Ultimate SP1 x64


2013. jún. 1. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez brutál lassú. Én vírusírtóra gyanakodnék, főleg régebbi gépeket nagyon meg tudnak akasztani.
2013. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lehet, írta is valami fórum, hogy a vírusirtót érdemes lehet kikapcsolni OFFIce telepítés alatt. Az MSE pedig nem tartozik a leggyorsabbak közé.
2013. jún. 1. 01:06
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, a vírusírtó a procit is eszi, és rengeteget elvesz a HDD IO kapacitásából ami egy régi gépen valszeg amúgy sem túl combos.


Én pl. avast-ot használok, a Core i7-es gépemen észre se lehet venni, egy frissítés 2 perc. A múltkor felraktam egy 8 éves celeronra, csak a frissítés 2(!) óra volt. Azóta nincs rajta vírusírtó :(

2013. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érthetetlen..., hogy te informatikus vagy.
2013. jún. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam kb. 2-5 perc MSE mellett. Vagy az az Ashampoo cucc zavar be, vagy valami más, de nem normális, amit tapasztaltál. Ha esetleg lemezről raktad, akkor lehet a lemez is hibás.
2013. jún. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!