Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Infósok! Xp sp 2 telepítési...

Infósok! Xp sp 2 telepítési probléma! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy ugye bisoban átállítom cd rom, mindne jó bejöna képernyő, formáz, majd kijön az ablak, hogy a telepítő fájlokat másol.

Igen ám, de 11% nál megakad a driver.cab fájlnál, és nem megy tovább, de hibát sem ír ki.


van ezenkívűl (ezt msot írtam ki) 3 xp lemezem, és egyikkel sme működik. Mindel eddig jut, hogy fájlokat másol, és vagy megakad, vagykiirja hogy nemlehet másolni, stb stb...


az xp telepítőcd-k, dvd-k, jók. elvileg, legalábbis kb 2 éve mikor utéljára használtam őket jók voltak.


a gép is ekkor volt utoljára beütemezve.


Átnéztem benne mindent, szalagkábelek, csatlakozók, minden jó, mindne érintkezik.

a vinyó adhatta meg magát?

esetleg tudnék valami olcsó megoldást csinálni?


az egész gép nem ér 5 ezret sem, nemfogok 3-4 ezerér vinyót venni bele.



2013. jún. 1. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

HDD, kezd el egy újon gondolkodni.

Amúgy ha nagyon-nagyon türelmes vagy végig fog menni, csak baromi lassan.

2013. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de van mikor aztírja ki, ohgy másolás nem lehetséges, vagy nem lett megfelelően másolva, és ki akarom e hagyni...ha azt kihagyom, akkormeg jon a következő fájl aminél szintén ugyanezvan.

egészbiztos hogy a hdd lesza baj? mert most találtam egyet 2000 ft ért neten amennyit talán még hajlandó vagyok áldozni rá.

2013. jún. 3. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:

" mert most találtam egyet 2000 ft ért neten amennyit talán még hajlandó vagyok áldozni rá."


2ezerért normális hűtő ventilátort sem kapsz, ha ennyit se akarsz rá áldozni, kapcsold ki, húzd szét, tedd el a szekrénybe és ne basztasd.

2013. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak netezésre kell a gép.

nemakarok 5-10 ezreket rákölteni. fölösleges.

2013. jún. 3. 11:56
 5/5 kata kata ***** válasza:

Kérjél kölcsön a haveroktól egy vinyót és próbáljad ki vele

?hogy azzal telepíti vagy sem! 2000-ért ha nem szektorhibás akkor megéri arra amire neked kell,a másik meg jó lesz tárolónak.

2013. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!