Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent . Honnan tudom meg,...

Utorrent . Honnan tudom meg, hogy éppen töltik e a seedben lévő fájlomat? / törlésnél nehogy akkor töröljem, ha valaki pont tölti /

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:

A torrent az Aktív kategóriában van, van feltöltési sebesség jelezve, a Peerek oszlopban nullánál nagyobb szám van a boly előtt jelezve, például 2(10) - a tíz peerből kettő tölt tőled. A torrent infójában a Peer fülön van kapcsolódó peer jelezve annak minden statisztikai adatával.


Nehéz nem észrevenni hogy töltenek tőled.

2013. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha töltik, akkor van feltöltési sebességed.
2013. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Feltettem 1 képet: [link]

A feketével nyilazott és x -elt részeknél lehetne látni,hogyha valaki tölti a torrenteimet ?

2013. jún. 2. 08:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, emellett bal oldalt az aktív torrentek közé is bekerül, mert ott most 0 van. De elég, ha csak a feltöltési sebességet figyeled, nem kell olyan részletesen nézni. Ha meg kivágsz valakit, aki rólad tölt sincs tragédia, mert akkor auto tölti másról ugyan azt a filet. Szinte észre sem veszi, ha te kilépsz.
2013. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most már értem.

És ez mit jelent: [link]

Mert ezek a számok sűrűn változnak,de az előbbi képen jelzett helyeken nem változik semmi.

2013. jún. 2. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit, mindig van az utorrentnek egy alap "rezonanciája", ami ír minimális fel és le töltést, akkor is, ha se le se fel nem töltök. Nálam is van jelenleg, de nem számít semmit sehova.
2013. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a sebesség a kliens-tracker közötti kommunikációból ered, nem random számok ugrálása. De valós adatforgalmazáshoz tényleg nincs köze.
2013. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok. köszi
2013. jún. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!