Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki nem segiteni átalakiatn...

Valaki nem segiteni átalakiatni egy power pointos videot avi formétumu videováá?

Figyelt kérdés
légyszii segitsetek
2013. jún. 1. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Má' megin'?? Ha nem tudsz egy képernyőrögzítőt letölteni akkor más nem tud neked segíteni...
2013. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te nem tudsz.. miért beszélsz más nevébe? amugy is más dolog h joindulatbol segitsz valakinek vagy nemis akarsz ..
2013. jún. 1. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted???? Nem jóindulatból vagyok itt. Szabadidőmben itt ülök és az ilyen nyomingereknek próbálok segíteni, akik meg sem köszönik azt, hanem felteszik ugyanazt a kérdést még egyszer...
2013. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megköszöntem az előzőkbe, ez a kérdés viszont nem azért lett feltéve mert a válaszaidra várok :D vann még pár ember rajtad kivül a világon.. hát csak van szabaidőd ha velem foglalkozol.. nekem nagyon fontos egy iskola erre vár.. de nekem egyedül nem jön össze :D
2013. jún. 2. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze van sok ember rajtam kívül, csak épp nem válaszol senki. Na vajon miért ??
2013. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert azt se tudod kit de elitélsz ... gondolom ennyi telik tőled :D
2013. jún. 2. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!