Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a Skype néhány...

Miért írja ki a Skype néhány partnernél, hogy "a felhasználó (még) nem osztotta meg önnel az adatait"?

Figyelt kérdés
Ez miért van? Szinte minden nap beszélünk egymással, de mégis ezt írja. Nagyon zavaró, mert így nem látom mikor van fent.
2013. jún. 1. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt azt hiszem azoknál kellene kiírnia, akiket te felvettél, de ők még nem fogadták el a felkérést.
2013. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azoknál is kiírja akikkel régen beszéltem, régen minden oké volt, de már vagy 1 éve nem beszéltünk és már nem is látom, hogy fent vannak. Bár lehet megszüntették már a skypejukat vagy letöröltek, de akit kb 2 hónapja vettem fel és minden nap beszélünk, neki is ezt írja, pedig elfogadta a jelölést. Illetve aki engem jelölt és én elfogadtam, annál nekem is kiírja ezt. Nála rendesen jelez mindent, nálam nem. Miért lehet ez? Valaki tud segíteni?
2013. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!