Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Grid 2-ről mik a vélemények?

Grid 2-ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Grid 2-ről? Csak szerintem lett szarabb mint az első rész? Többet vártam ennél...

2013. jún. 2. 13:16
 1/2 anonim válasza:
Én alapvetően azt tudom mondani amit gamekapocson is írtam pár embernek. Én anno mikor bejelentették sok embernek mondtam hogy olyan jó mint az első rész sose lesz. "A Race Driver Grid a legjobb dolog ami történt a Semi-Simulator azaz Arcade - Simulator középvonallal. Sokszor hivatkozok rá úgy mint a pályatervezés csúcsa ami a városi pályákat illeti.(SF,Shibuya,Detroit,Okutama grand circuit,sprint,drift verzió, Washington szintén gyönyörű még mindig) Azt hogy egy autós játék ennyire megragadjon hogy 5 éve még mindig tolom kb a pályáktól az autókig minden hozzám nőtt olyan apróságokig mint a csapatvezető öreges de szimpatikus hangja. Nem ez a takony aki a 2-ben van..Ugyanazzal az 5 éves mentéssel játszom a km számláló valahol ilyen 35.000km-nél jár ami a valóságban nem sok de aki tdu-val játszott az tudja (mellesleg egyik másik kedvenc). Ami a 2-őt illeti nálam ott szakadt már el a cérna mikor egyik kedvenc autóm az NSX-R szerinte a középmotoros elrendezésével drift kategória. Sokszor eléggé olyan mintha nem is te vezetnéd az autód. Az a csúzsás elég idegesítő szűk szerpentines pályán mert 1 apró kocc és már pörögsz egyet :D A másik amit én írtam "Ez az egész fizika dolog különben, azért kiábrándító és egyet is értek itt sokakkal hogy most lehet hülye hasonlat ,de a játékfejlesztés nem olyan mint a zeneírás, hogy most egyik műved lehet jobban sikerül másik kevésbé.. Könyörgöm hány játékot csináltak a Britek CM-nél. Micro Machines,Toca Touring Car, ,Colin Mcrae széria, Toca Race Driver (2 volt a legjobb szerintem) a Dirt franchise és persze az eredeti GRiD." Szóval elég lett volna csak átemelni a vezetési modellt és már jobb játék egy fokkal. Megint egy apróság ami idegesített ez már az 1-ben is volt de ott legalább fun volt mert +kihívás hogy nem értem sokszor ha én 1. vagyok a pontversenyben miért kell random 11. vagy 12. helyről rajtolni. Rakjon 4. vagy 5. helyre tőlem de ne a legvégére főleg ha 2 kört állít be Yas Marinán. (Ez az egyik túraautós verseny a carrierben) Nálam egy erős 7.5/10
2013. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TamásMócsai válasza:

Hello


Én úgy gondolom hogy mindenképp előrelépés a második Grid az elődhöz képest. Az tény hogy az első rész nagyon magasra tette a mércét mind grafikailag mint hangulatilag, de úgy gondolom fejlődött ha nem is sokat. Az irányítás és az autók fizikája még mindig nem a legjobb ahogy azt előttem írták tényleg elég egyetlen apró hiba és pörögsz mint állat. :D Nálam 9/10 (az irányítás miatt)

2013. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!