Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozik a gépemen a...

Miért akadozik a gépemen a GTA és a többi ehez hasonló játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne az úgymond panaszom hogy a böngészőmben minden megy simán de ha akármlyen letöltöt játékal szeretnék játszani pl.: GTA San Andreas (multi) akkor már a gépem azt se tudja h hogy meg merre laggoljon (akadozzon) pedig a gépem se az utolsó mindenböl a legfrisseb van benne videókártya proci stb.Szóval hogy olgyam meg előre is kösz! :)

2013. jún. 2. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem a GTA IV is megvan és az is simán fut 2GB RAM-on!!!
2013. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs semmi baj a rammal mert edig is vitt mindent még a gta 4-et is csak az utóbi hetetkben kezdet el makacskodni amugy választ még mindig nem kaptam hogy hogyan oldhatnám meg a problémám :)
2013. jún. 7. 14:08
 13/20 A kérdező kommentje:
Ja és nVidia videokarim van de nem hiszem hogy avval lenne a baj de lehetséges mert amikor az asztalon arréb akarok huzni eg ikont ugy belagol hogy...
2013. jún. 7. 14:14
 14/20 anonim ***** válasza:

Nvidea-n belül milyen típus?

Az elég hogy a nevét leírod,lehet 10 éves,vagy múlt hónapban megjelent.

2013. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne a GTA SA-hoz kevés a 2gb ram?


Nekem is 2gb-van benne és akadozás mentes. Szóval ott nem a ram lesz a hunyó, hanem valószínűbb, hogy a videókártya!

2013. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Vagy még azt is megpróbálhatod, hogy frissíted a VGA driverét!

2013. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem nem 10 éves vagyok csak nem vagyok egy kib@szott kocka és nem tudom hol kell megnézni ha valaki megmondja nagyon megköszönöm
2013. jún. 7. 17:28
 18/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi sem vagyunk kib@szott kockák. Nem azért értünk a gépekhez, hanem azért, mert valaki annak tanul. Amit te mondasz a kockaság szó, az nem ide való szó.
2013. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De figyu. Ha nincs más hívj egy közeli ismerőst, aki tud segíteni. Biztosan akad egy pár....
2013. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Am. Everest nevezetű programmal meglehet nézni mindent a gépedről.
2013. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!