Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepíthetem a Samsung...

Hogyan telepíthetem a Samsung Galaxy mini-mre a sima gyári 2.3.6-os Androidot? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval adott egy Samsung Galaxy Mini telefon, csak annyi a probléma vele hogy egy másik típusú telefon rendszere lett rá Odinnal felrakva így nem indul el (azt hiszem mini 2 rendszer). Viszont a Recovery-t elő lehet hozni. Hogy tudnám leszedni róla a mostani rossz ROM-ot és hogy rakhatnám rá utána a gyári 2.3.6-os Google Android-ot? Vagy esetleg nem kell törölni róla az előzőt, csak telepíteni az újat? Bármilyen megoldás érdekel, a lényeg hogy működjön! (Foglalkoztam én már Androidos telefon ROM cseréjével, szóval nem vagyok teljesen idegen a témában, de ha kérhetem szájbarágósan részletesen írjátok le a megoldást / megoldásokat)


A ROM csere előtt a telefon teljesen jól működött tehát hardver hibája nincs.


Előre is nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!!!



2013. jún. 3. 19:07
 1/3 anonim válasza:
Én is így jártam ma, csak egy Galaxy Gio-val. Aggódom, mert ha szervizbe kell vinni az nem túl jó, ugyanis már nem garanciális... Én azért telepítettem új ROM-ot mert sokszor lassult be, akadozott, legutóbb csak USB-kábellel tudtam tölteni, mert a rendes töltőt nem érzékelte (a szervizben kipróbálták, és a töltő jó volt)! De inkább maradt volna úgy, minthogy használhatatlanná váljon!!! Én is nagyon örülnék, ha lenne segítség!
2013. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elméletileg ha a microSD kártyát csatlakoztatod a géphez, átmásolod rá a samsungmobile.com-ról letöltött 2.3.6-os androidot (.zip fájl), majd visszateszed a kártyát a mobilba, akkor a recoveryből telepíted és újraindítod a telefont, és működni fog. (remélem jó lesz)
2013. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudnátok linket küldeni? Mert egyszerűen nem találom.
2013. jún. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!