Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vodafone net probléma. Help?

ZsazsiBazsi kérdése:

Vodafone net probléma. Help?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy Huawei e220 meg egy K3765 mind a kettőn nek megy a net.. Az egész ott kezdődött hogy több mint 1hónapja valahogy átléptük a net 4gigás korlátját. Akkor volt net utána kb 2hétig aztán néha megszűnt de aztán jó volt de most egyáltalán nincs meg akkor működik a net amikor torrent tölt le vagy frissít akkor amíg megy a letöltés van aztán nincs meg alig csatlakozik mertvalami távoli számitogép nem válaszolt időbem . Meg próbáltam 2gvel netezni de akkor ki be kezdet jeletkezni ujra raktam és csak 3g nél megy a pogram de a net akkorse engedi hogy csatlakozzak. Meg voltam bent beszélni velük de mondtak mindent hogy gyorsabb lesz meg jobb azt semmi változás meg amúgy térerő van minig a k3765nél ha van net akkor 5-10p max aztán azt írja van de közben nincs vqgis ez a van meg nincs mind a kettőnél van de nem lehet google-t se megnyitni mert 3g lvel és nem a 3g+ megy valaki tud erre megoldást?

#internet #Vodeone
2013. jún. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt valamikor E220-am, most már huzamosabb ideje Broadband eszközt (stick)használok. Úgy emlékszem, a két eszköz használata pl. Windows XP-ben kizárja egymást. Csak a fejlettebb (vagyis a Broadband stick) telepíthető egyedül és működik is. Mindenképpen azt tanácsolnám, hogy teljesen töröld le mind a két eszközt és telepítsd újra tisztán a K3765-öt. Nem írtad, milyen operációs rendszer van a gépeden?

A beállításokban az APN mellett a DNS1, DNS21 is legyen beállítva (internet.vodafone.net, DNS1: 80.244.96.1, DNS2: 80.244.97.30. Kizárólag 3G: ez a Vodafone HSDPA szélessáv).

Amennyiben még mindig gondjaid vannak, hivd a 1270-et, 5-ös pont (műszaki segítségnyújtás), majd 0-ás (élő kapcsolat a technikussal).

2013. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na és a legfontosabb: a mobilnetet ne használd torrentre, hamar eléred a korlátot, aztán annyira lelassítják, hogy a böngészőket se fogja megnyitni. (EDGE).
2013. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia az lenne a kérdés hogy a stickesnél hol

van az APN mert valami VPN van ottde annál nincs DNS :/ a régebbinél van de APN nk mg felhasználó meg jelszonak mit kéne írni ?

2013. jún. 4. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg fogom nézni, de ha fent vagyok a neten, akkor nem lehet. Vodafone Broadband Lite ez egyébként, nem a régebbi. Próbáld megnézni a Menüt. Hálózati preferencia: kizárólag 3G. APN megvan. Milyen jelszó kellene? Nálam PIN kódot kért, de nem használom azzal.
2013. jún. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!