Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne egy kedves ember aki...

Lenne egy kedves ember aki válaszol erre a kérdésre? Felpontozlak!

Figyelt kérdés
Virus vagy mi? amikor bekapcsolom a gépet akkor a feladatkezelőben van egy folyamat: update.exe, és egyre többször nyílik meg.10 perc alatt vagy 100szor.Ami nagyon lassítja a gépet.Próbáltam, hogy bezárom az összeset,-a keresőben megtaláltam az alkalmazást-és kitörlöm.Nem sikerült, mert a fájl mindig újra"terem".Csökkentett módban nem fut az update.exe, ott kitöröltem, de újra"terem". -Win XP -SP2 -alaplap: AsRock K8Upgrade -proci: AMD Sempron 3000+

#Valaszoljalegysziii
2013. jún. 3. 21:00
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Először is célszerű lenne feltelepíteni az SP3-at (megtalálható a Microsoft honlapján), amíg még elérhető. Ez elég sok hibát javít.

Aztán tudni kellene, hogy az a bizonyos update mit akar frissíteni. Esetleg a Rendszerkonfigurációs Segédprogramban meg tudod nézni.

Próbáld ki, hogy internet-kapcsolat nélkül indítsd a gépet, akkor mit reagál.

Nagy az esély, hogy vagy vírus, vagy valamilyen kémprogram. Érdemes (szintén netkapcsolat nélkül) valamilyen megbízható víruskeresővel és kémprogram keresővel is átnézetni a gépet.

2013. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!