Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtobon videófeltöltése...

Youtobon videófeltöltése közben kaptam egy WMG" feliratot úgymond. Utána olvastam, hogy miez. Szóval a játékban egy együttes zenéje megy. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 02:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg kapsz emailt, hogy van e teendőd. De ha nem, akkor a YT-on bemész a CSatornabeállításokba, azon belül Videokezelő. Bal oldalon ez alatt lesz egy olyan, hogy Szerzői jogi közlemények. Oda katt. Ott felsorol minden olyan videót, amivel gond van. Bár az új YT-on rohadtul nem írja, mi a teendő, de ha csak harmadik féltől származó tartalom, akkor az még elmegy. Esetleg tiltják pár országban, vagy reklámot raknak bele. De ha a dolog olyan súlyos, hogy globálisan tiltják, az 6 hónap korlátozás. Lehet olyan, hogy max 15 perces videót tölthetsz csak fel fél évig, lehet, hogy semmit. Ha sok ilyen tartalmad van, még a profilodat is törölhetik.


Nekem jelenleg 16 videóm sért szerzői jogot :) Egy van letiltva bizonyos országokban, 15 harmadik féltől származó egyezés :) Viszont amikor feltettem őket, még nem volt gáz. Azóta ezekre a zenékre bizonyos kiadók rátették a kezüket és utólag kaptam a figyelmeztetéseket. De mindhez azt írták levélben, hogy semmi teendőm nincs. Viszont egy biztos, ezzel a csatornával partner nem lehetek :)

2013. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!