Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám elindítani a...

Hogyan tudnám elindítani a Pokoli szomszédok 2-őt?

Figyelt kérdés

Még régen kisebb koromban emlékszem, hogy mennyire szerettem, de aztán a Windows XP service pack 1-ről váltottunk service pack 2-őre és azon már nem futott. Most van Windows XP service pack 3-mom meg Windows 7-em. 2 éve a keresztapám (nem informatikus, de azért elég jól bánik a géppel) azt mondta nekem, hogy a Pokoli2 nem fut már a Windows XP service 2,3-mon és a Windows 7-en. De akkor visszaemlékeztem, hogy egy 3-4 éve egy informatikus haveromnál (akivel már nem tartom a kapcsolatot) láttam a Pokoli2-őt föltelepítve és neki akkor már Windows 7-je volt, ki is próbáltam a Pokoli2-őt és működött.

A Pokoli1 működik, viszont már a 2-őt föltelepítettem CD-ről, aztán letöltöttem mégsem működött egyik gépen sem. Mindig amikor meg akarom nyitni akkor elkezd tölteni és nem hoz be semmit.

Segítenétek, hogy, hogy lehetne vele játszani?



2013. jún. 4. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobbklikk az .exe fájlra > Tulajdonságok > katt a kompatibilitás menüpontra > Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban... vagy futtatás rendszergazdaként

Többet nem tudok segíteni, ezek hátha beválnak :D

2013. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezeket már próbáltam :/
2013. jún. 4. 22:01
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:

Nekem ami van, az fut XP - n (pokoli 1 és 2 is megy)

Ha érdekel, írj privátot

2013. júl. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!