Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sötét kép csak hang van, mit...

Sötét kép csak hang van, mit tehetnék? SÜRGŐS többiért katt

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot,de amikor elindítottam nem teljes képernyőn volt ,a jobb felső sarokban jött ki egy négyzetben a többi rész fekete,azt írták hogy állítsam be a képernyő frissítés gyakoriságát 75 hertz-re nekem amúgy is azon volt így át állítottam 72-re ezután már teljesen eltűnt a játék képe csak hang volt,utána visszaállítottam 75-re de ugyanúgy sötét maradt az egész. Mit tehetnék?Már próbáltam a felbontást állítgatni és a játékot is újratelepítettem.Harry Potter és a Főnix rendje ha ez segít.

2013. jún. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen videokártyád van?
2013. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mexgef válasza:
Jobb klik a játék ikonjára->tulajdonságok->ott a 3. menü(régen volt gépem, már nem emlékszem, többnyire mobilról netezek) ia megvan ezeket álítsd be. 640x480-as felbontás, 256 szín. ezután alkalmaz és ok. jónak kell lennie
2013. jún. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A videokártyám megfelel hozzá ,évek óta ugyanazt használom és egyszer már játszottam ezzel a játékkal,megpróbálom a 2. válaszadó tanácsát.
2013. jún. 5. 11:24
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem jött be a tanács:( valaki esetleg még tudna ötletet adni?
2013. szept. 25. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!