Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék windows XP...

Hogyan tudnék windows XP helyett valami mást a laptopomra tenni? Vagy Microsoft Office dolgokat letolteni?

Figyelt kérdés
(Nem tudom egyébként, jó helyre írtam-e.) Az a helyzet, hogy a suliban használunk Power Pointot, meg hasonló Microsoft Office cuccokat, és elvileg Windows 7 vagy valami más kéne legyen a gépemen. Ezt hogyan lehetne a gápemra rakni? (lehetoleg ingyen) Nem sokat értek a számítógépekhez, 14 éves lány vagyok. Ha meg lehet oldani, hogy továbbra is az XP maradjon a gépemen, és legyenek ezek a dolgok rajta, akkor kérlek írjátok le azt is. :) koszi szépen :D (ja és légyszi egyszeruen írjátok le, nem vagyok nagy zseni ilyen dolgokban :D )

2013. jún. 5. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
XP alatt is működik az Office azon belül a PowerPoint és társai...
2013. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
Használj LibreOfficet, az ingyen van, és tudja azt, ami neked kell.
2013. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:

Bocsi, itt a link:

[link]


Érdekes, ha a suliban tényleg a pénzes programok járják. Ki is fizeti nektek az árát? Ha meg nem, akkor miért nincs a tananyagban valami torrentcím, ahonnan lophattok?

2013. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az a Libre úgy mukodik, ha pendrive-on átviszem a suliba, és ott powerpoint-ban megnyitom? mert prezentációkat is kell csinálnunk. egyébként nem tudtam, hogy ezek fizetosek, mert a másik gépunkon alapból rajta voltak
2013. jún. 6. 19:15
 5/6 Emberek ***** válasza:

attól függ milyen office programokon tanulsz, mert abból is van 2003-as, 2007-es, 2010-es, és 2013-as is már

az első kettő gond nélkül fut az XP-s gépeken, a 2010-eshez már a 3. szervízcsomag kell (és ajánlott 1 GB RAM/közvetlen elérésű memória). a 2013-ashoz meg már inkább windows 7, és 2 GB RAM ajánlott, hogy élvezhetően menjen.


ha még valami kérdésed lenne, nyugodtan írj privát üzenetet :)

2013. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
Elvileg a LibreOfficeból .ppt-ben mentett fájlokat gond nélkül kellene olvasnia a Power Pointnak, de ha módod van rá, csinálj néhány próbát. A LibreOfficet azért fejlesztik, hogy ingyenes alternatívája legyen az MS-Officenak, tehát arra törekednek, hogy mindent tudjon, amit amaz, beleértve a .doc, .docx, .ppt, .xls, satöbbi MS-formátumok kezelését is.
2013. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!